Автор: Бейбитгул

#
Сәлеметсіз ба! Мен қызыл Ту 4. Кенесары-хан көшесінде турамыз .1 жағдай ммусор мәселесі биз ешқандай мусор шығармаймыз. Договорга олармен отырмадык. Ай сайын светке қосылып келеді. 2жылдан бері .биз ақшамызды кимаганнан е мес біздің көшеге кірмейді .Жүре алмайды машиналары бүкіл Кызыл Ту 1.2.4 бригадаға бир ак машина жүргізеді .Ол машинада толған мусор .біздің көшеге кирмейди киргенде емес.осы маселени кошек бойынша силен жауабын сураймыз


жырымымыздың Договорга өздері біздің атымыздан жазып ақша жасап отыр .екінші мәселе жол кошенин іші бірақ лай батпақ .3 мәселе ар үйде 2-3 Иттен сабакка балаиыз озимиз жумыска барудан коркамыз.рахмет


Иттен


Ответ
!

          Сәлеметсізбе! «Талғар ауданы Панфилов ауылдық округінің әкім аппараты» ММ-і,  Сіздің  Талғар ауданы әкімінің сайтына түскен сұрақтарыңызға келесіні хабарлайды.

1)   Кенесары Хан көшесіндегі қоқыс туралы: осыған дейін ҚызылТу-4 ауыл тұрғындарының ұсынысы бойынша «Алуа и К» ЖШС-нен бас тартып «Ер-Келменбет» ЖШС-не беру туралы өтініші (өтініш көшірмесі) негізінде, 25.12.2016 жылдан бастап ЖШС «Талғар Газетіне» жария берілген, Жария келісім шарт бойынша Қызыл Ту-4 ауылыдағы әр тұрғын-үй келісім шартқа отырылған болып есептеледі сондықтан тұрмыстық қатты қалдықтарды шығаруға ақы төлеуге  міндетті болып табылады. Ал 2017 жылдың ақпан айынан Алсеко тұбіртегіне қосымша жіберілетін болған. Егер де бұл жария келісімге келіспеген жағдайда басқа мекемемен  жеке келісім шартқа отырсаңыз болады. «Ер-Келменбет» ЖШС жұмысшылары әр апта сайын дүйсенбі күні Кенесары Хан  көше бойындағы қоқыстарды жинайтын болады. «Ер-Келменбет» ЖШС директоры Б.Б.Еспанов, тел.+7 702 166 84 69, БСН-100240019672,  мекен жайы: Қызыл-Ту ауылы, М.Жангазаков к-сі, №57 үй.

2)  Көшеге асфальт төсеу мәселесі бойынша Панфилов ауылдық округі әкімдігі Талғар аудандық жолаушылар көлігі және автомабиль жолдары бөліміне Қызыл Ту4 ауылындағы барлық көшелерді жасау туралы өтінім берілген. Биылғы жылы Қызыл Ту ауылы бойынша Жібек Жолы және Жанқазаков көшелеріне асфальт төселінетін болады. Қаражат бөлінгеннен кейін қалған көшелерде, соның ішінде Кенесары-хан көшесіде, кезек-кезегімен жасалынады.

3)  Ит иелеріне иттерін аулада ұстау үшін  арнайы ескерту жасайтын боламыз. Көшеде жүрген иттер қанғыбас ит ретінде жойылатын болады. Қанғыбас иттерді жоюу бойынша арнайы бригадаға хабарласуыңызға болады. Жауапты бригадир Пак Евгений Михайлович байланыс телефоны: +7 701 486 55 22.  

 

Добавлен: 17.03.2018 г.
Тема:
Смотрите также
3 января
3 января
3 января
3 января