Автор: Мухит


#
Курметтi Талгар ауданынын акiмi! Бiз Туздыбастау ауылы Ауезов кошесинин тургынымыз. Сизден бизге жол жане арык жасап беруинизди сураймыз. Жауын шашын кезинде жолда журу мумкин емес
 
Ответ

!

Сіздің Талғар ауданы әкімінің сайтына жазхан  хатынызға, «Талғар ауданының жолаушы көлігі және автомобиль жолдары» бөлімі ММ – сі төмендегіні хабарлайды.

Тұздыбастау ауылының Әуезов көшесіне жаяу жүргінші жолы мен арық жүйесін салу үшін күрделі немесе орташа жөндеу жұмыстарын жүргізу қажет. Қазіргі таңда Тұздыбастау ауылдық округы, Тұздыбастау ауылы, Әуезов көшесіне күрделі немесе орташа жөндеу жұмыстарын жүргізуге жобалық-сметалық құжаттар даярлауға бюджеттен қаражат қарастырылмаған. Әуезов көшесі күрделі жөндеу жұмыстарын жүргізудің жобалық–сметалық құжаттар даярлаудың жоспарына енгізілді. Қаражат бөлінуіне байланысты жобалық–сметалық құжаттар даярланатынын хабарлаймыз.

Добавлен: 25.06.2018 г.
Тема:
 
 




Смотрите также

25 октября

25 октября

27 октября

28 октября