Автор: Лайла

#
Салеметсізбе мен сізге қояр сұрағым Гагарина көшесінде № 9 мектеп бар сол мектепке өтініш дұрыстап жол белгісі яғни (пешеходный знак ) мүлде көрімбейді неше рет 102 хабарласып айтық ешқандай шара жоқ енді сізге сұрап отырмыз көліктер қалай болса солай жүреді жол белгісін сызып знактарын дұрыстатып беруіңізді сұраймын Мен сол мектептің балалары үшін алаңдаймын неше рет балаларды көлік қағып кете жаздады өтініш (пешеходный знак) жол белгілерін (лежаший полицейский) қойдыртуыңызды сұраймын.
Ответ
!
Салеметсізбе! «Талғар ауданының жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі, Сіздің Талғар ауданы әкімінің сайтына жазған сауалынызға, келесіні хабаолаймыз:

Жаяу жүргінші жол белгісінің жолақ сызықтарын сызуға мердігер мекемеге тапсырма беріліді. Жолдың қолдан жасалған қисықтық белгісін орнатуға бюждеттен қаражат қарастырылмаған.
Добавлен: 11.05.2019 г.
Тема:
Смотрите также
3 января
3 января
3 января
3 января