Автор: Райхан

#
Сәлеметсіз бе! Қызыл Ту-4 (новостройка) турғындары атынан өтініш: 1.Свет маусым айынан бері жиі өшіретын болды. Еш қандай себепсіз. Сонда қашықтан оқыту қалай жүргізіледі?


2. Су мәселесі шешілген жоқ. Турғындар ауыз суды тасып ышуге мәжбір.


3. Жол , газ қашан болары белгісіз.


Жоғарыдағы мәселелердің шешімын тауып берсеңіз????????????
Ответ
!

Талғар аудандық коммуналдық меншіктегі ауыл (қала) ішіндегі автомобиль жолдарын жергілікті өзін-өзі басқарудың коммуналдық меншік деңгейіне беру туралы» қаулысына сәйкес, Қызыл Ту-4 ауылының көшелері «Панфилов ауылдық округі әкімдігі» ММ-нің  теңгіріміне өткізіліп берілген.

  Барлық жөндеу жұмыстары "Панфилов ауылдық округі әкімінің аппараты"ММ тапсырысына сәйкес жүргізіледі. Ағымдағы жылы Қызыл Ту-4 ауылының көшелерін  жөндеуге  қаржы қарастырылмаған. Қаржы бөлінуіне қарай жөндеу жұмыстары жүргізілетін болады.

 

Добавлен: 10.06.2020 г.
Тема:
Смотрите также
3 января
3 января
3 января
4 января